Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Samovyléčení nádoru (2/3)

27. 05. 2012 14:44:35
druhých 50% : strava - jak se vyhnout problémům - co je kyselé a co zásadité - ukázka jídelníčku - FAKTOR 2 : posílení schopnosti IS v ničení nádorových buněk - detoxikace ----------------------------------------------------------------------

druhých 50% - strava


Úzce navazuji na "7 podmínek zdraví... 2/18, 3/18, 4/18, 5/18, 6/18, 7/18 a případně i 8/18. Ale znovu upozorňuji, neřešit druhých 50%, to jest jídlo dokud není úspěšně pořešeno prvních 50%, to jest přístup k ionizovanému vzduchu !! Protože pokud se začne stravou, bude člověk věčně trpět hladem, chutěmi na vařené či dokonce sladkosti, psychickou nepohodoudepresemi a to pak na nějaké léčení se může zapomenout... A naopak - bude-li se prvních 50% poctivě dodržovat budou chutě na nezdravé jídlo sami od sebe od cca. 3.-4.dne tát jak sníh na slunci a to bez jakýchkoliv vnitřních "bojů"...

A pak je to už jednoduché - kyselinotvorná je veškerá tepelně zpracovaná strava, ze syrové jen ořechy. Ale těch jíme málo a nikdo ani netvrdí, že ideální je jídelníček který je zásaditý ze 100% :-) Při precizním dodržování zásad prvních 50% budou den za dnem postupně sami od sebe vypadávat nezdravá jídla (nesmí jít o výsledek nějaké "silné vůle" - to vede leda k jo-jo efektu, prostě na ně nebude chuť)

Strava konkrétně - můj nejčastější jídelníček :

9,00 hod - 2-3 pomeranče(dle velikosti), 1-2 jablka + 8-10 banánů (dle velikosti)

12,30 hod - ad snídaně jen si ty pomeranče a jablka rozmixuju a banány do toho nakrájím na kolečka

15,00 hod -

  • zeleninový salát (většinou - okurek, rajče, ředkvička, mrkev, hlávkový salát)
  • + 2 špetky mořských řas (kvůli jódu, který nemožno zajistit jinak, leda, že by jste 100% stravy měli v bio kvalitě)
  • + zamíchám 1-2 syrové vaječné žloutky (ideálně z bio vajec)
  • + nastrouhám 1,5 hrsti ořechů+semen (vlašský, mandle, makadamiový, slunečnice atd.)

POZOR !!! - pokud netrháte ořechy přímo před jídlem ze stromu, což je pravda málokdy, ale používáte sušené, je NUTNO (!!!) je již od předchozího večera namočit do vlažné vody !!! Ořechy a semena mají totiž po vyschnutí enzymy zablokovány velmi silnými tzv. inhibitory a trvá několik hodin (v mokru a teple) než dojde k aktivaci enzymů !!! Ořechy+semena dáte do nějakého úzkého vysokého hrnku, zalijete večer tak aby byly zcela zality až do rána (nesmí "vystoupit nad hladinu"), ráno přes noc odpařenou vodu dolijete. Nedáváme vody zbytečně moc aby se do ní nevyluhovalo i to co v nich má zůstat

POZOR !!! hodně ořechů je loupáno za vysokých teplot, jsou tedy "mrtvé" již v tom sáčku v obchodě (což se ale z toho obalu nedozvíte). Pokud vím jediný specializovaný e-shop na opravdu syrové ořechy je http://eshop.lifefood.cz/. Velmi podobné je to i u mořských řas, u výše zmíněné firmy máte jistotu, že byly sušeny do teploty 42 st. C. Abych nebyl nařčen ze skryté reklamy - zmíněný e-shop má v nabídce i například spousty ořechových sušenek a placek - nekupujte je, neprošly sice teplem ale ani nejsou právě máčené, mají enzymy zablokovány inhibitory...

18.00 hod - ad oběd/snídaně

Jím do sytosti. Jakmile se kdykoliv v průběhu dne dostaví chuť na vařenou stravu, je nutno si projít cca. poslední 3 dny, co člověk dělal a kde se pohyboval a zjistí četné prohřešky proti prvním 50%. Stačí napravit a na zdravé syrové stravě prosperuju lehkým tanečním krokem :-) Znovu připomínám - zapomenout na "silnou vůli" či odhodlání, to je k ničemu...málo okysličené a malým množstvím NTM zásobené tělo dlouhodobě neošálíte :-)

FAKTOR 2 - posílení schopnosti IS v ničení nádorových buněk

Vyřešením faktoru 1 - dodáním kyslíku a naopak ubráním bezenzymové stravy dojde k obrovské pomoci našemu IS. O co jde - dosavadní strava 3x denně neskutečně namáhala slinivku břišní, vyčerpávala enzymový potenciál na tvorbu trávicích enzymů. A jestliže má tělo potom například k dispozici málo koenzymů (vitamínů, minerálů... - tj. stavebních kamenů pro tvorbu enzymů) tak produkce enzymů trypsínu a chymotrypsínu nutných k samoléčbě nádorů není dostatečná. A IS bez enzymů je jako velká tanková armáda bez střeliva. K čemu taková armáda je, že ?

Menší množství až žádné množství tepelně upravené stravy taky znamená menší až žádné množství zánětů, bakteriálních či virových problémů - tělo prostě přestane bojovat na několika válčištích najednou a může svoje síly naplno opřít do rakoviných buněk.

Detoxikace
Nutně tuto etapu bude doprovázet detoxikace. Po desítky let neměl organismus čas (sotva horko těžko jedno bezenzymové jídlo za 3 hoďky strávil už tu bylo další) a prostředky (enzymy) k tomu aby z těla odstraňoval vzniklé imunokoplexy. A tak je ukládal, ukládal a ukládal všude po těle. A cesta ven nevede nikudy jinudy než, že znovu vstoupí do krevního řečiště a lymfatického systému.

Nyní čas (enzymové je stráveno za 30 minut s minimální účastí organismu) i prostředky (metabolické enzymy) bude mít a tak zahájí generální úklid. Různé chronické záněty přejdou, aby mohli být doléčeny, do akutní podoby (a ta, na rozdíl od chronické bolí a "ví se o ní"). Doslova všemi tělními otvory poteče ven špína - zvýšený maz v uších, rýma, vykašlávání, průjem, zvýšený tělesný pach, páchnoucí dech. Může začít ne přímo bolet ale takové to "vím o něm, cítím tam něco" - klouby (odstraňování anorganického vápníku), ledviny (odstraňování ledvin.kamínků) a spousty dalších projevů detoxikace jako je například únava.

Aby neznalý člověk nebyl z tohoto zbytečně vystrašen a stresován je dobré celé léčení provádět za dohledu někoho, kdo se v těchto věcech vyzná a umí je vysvětlit. Tím dodá potřebnou psychickou podporu a jistotu, že "to, že se cítím tak všelijak je vlastně správně". No, teď když to po sobě čtu, vypadá to hrozivě, zas tak strašný to nebude, jen je dobré o těchto aspektech vědět a počítat s nimi :-)

Samozřejmě - důležité je začít s těmito všemi opatřeními zavčas, dokud není rakovina příliš namnožená. Pak je to složitější. V ideálním případě je ještě čas nejprve zkusit samovyléčení, protože s IS zničeným operací, ozařováním či chemoterapií to taky není jednoduché.

Doporučuji udělat pokus. Týden dovolené, k tomu víkend před a po je dohromady 9 dnů. 9 dnů, kdy je možno naplno zmíněné zásady vyzkoušet a s nově nabytými zkušenostmi se rozhodnout co dál... je to pokus zcela zdarma a zcela bezpečný.

pokračování 3/3

(další informace v knize Sedm podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu)

Autor: Stanislav Kunc | neděle 27.5.2012 14:44 | karma článku: 17.42 | přečteno: 2357x

Další články blogera

Stanislav Kunc

Časové preference virů

"Ohrožení viry" není v průběhu roku stejné - "útočí" (oni vlastně neútočí či neohrožují jen "dělají svoji práci" když jim člověk k tomu vytvořil podmínky, že) velmi selektivně. Nejlépe je to vidět na volně žijících zvířatech...

10.9.2017 v 13:03 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 16 | Diskuse

Stanislav Kunc

Státem dotované prostitutky a uklízečky pro muže !!

...aneb jak získat 46% hlasů ve volbách. Když už stát za nemalých finančních výdajů sanuje potřeby ženám (obživu a ochranu) ať taky odstraní genderovou nerovnost a sanuje potřeby mužům (sex a domácí služby). Rovnost pro všechny !!

22.7.2017 v 9:46 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 58 | Diskuse

Stanislav Kunc

Proč na ptačí chřipku neumírali orli či poštolky ?? Aneb řešením je nedat MO nažrat...

Co potřebujete k úspěšnému pomnožení jakýchkoliv mikroorganismů ? No, přece sacharid !! Jako například agar v laboratorních podmínkách...

17.7.2017 v 15:06 | Karma článku: 4.18 | Přečteno: 193 | Diskuse

Stanislav Kunc

Jak mně zakázali (nejen) na iDnes

Pokud člověk přichází s příliš novými, netradičními, dosavadnímu statusu quo odporujícími myšlenkami musí počítat s nepochopením. Tak tomu vždy bylo, je a bude, člověk je tvor v zásadě velmi konzervativní a z novinek má velký děs.

8.2.2017 v 7:55 | Karma článku: 14.10 | Přečteno: 608 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Tak trošku o jménech, datech a náhodách

Inspirováno diskuzí pod blogem kolegy Davida Vlka. Člověk by řekl, že jsou věci v životě náhodné, jiní tvrdí, že plánované. Každopádně jsou někdy hodně zajímavé.

19.9.2017 v 21:12 | Karma článku: 9.04 | Přečteno: 133 | Diskuse

Libuse Palkova

Jak dlouho večeříte?

Zatímco u nás je umění žít, jehož součástí je požitek z jídla a posezení u stolu s přáteli, trochu zdiskreditované, středomořské národy jsou v něm naopak mistři.

19.9.2017 v 19:01 | Karma článku: 13.80 | Přečteno: 286 | Diskuse

Karel Trčálek

Uber nebo smrt!

Komu by se chtělo chodit všude pěšky? Párkrát ťuknete do mobilu, ani nepotřebujete hotovost (však už ji nám taky brzy zruší) a už se vezete. Kdepak, pokrok nikdo nezastaví!

19.9.2017 v 17:40 | Karma článku: 6.51 | Přečteno: 254 | Diskuse

Milan Šupa

Holá pravda o válečných štváčích! Netušíte, kdo všechno mezi ně patří

Když se v naší současnosti zcela vážně hovoří o válce mocností a když se na ni intenzivně připravuje, o čem to svědčí?

19.9.2017 v 15:15 | Karma článku: 15.57 | Přečteno: 734 | Diskuse

Jan Pražák

Varování ze záhrobí

„Nebyl to sen, spíš takový obraz, který se mi promítl ráno při probuzení. Viděla jsem dva kříže a měla intenzivní pocit, že to souvisí s námi a s naší dnešní cestou. Dostala jsem strach.“

19.9.2017 v 14:48 | Karma článku: 16.45 | Přečteno: 444 | Diskuse
Počet článků 191 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1767

pozorovatel (bez patentu na rozum) na cestě kunc.standa@seznam.cz

Nemoc i zdraví hledej ve střevech.

Kam stoupne stát tam 100 let tráva neroste.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.